زندانی درون مایع

سندروم باندآمنیوتیک

سندروم فاس

بیماری های جلدی کودک شما

دوتناسلی

نیروی دوگانه

لاغردرحدمرگ
بیماری های نادرچیست؟
دوجسم بایک روح
هرمافرودیسم چیست؟
اضافه ولی مزاحم
تریزومی 13
بیماری های متابولیک
تیروزینمی چیست؟
Arrow
Arrow
Slider

دوچوکی

قوای جنسی دوبل مطلب ویژه

 دوچوکی [چوک درزبان فارسی به معنی آلت تناسلی مرد می باشد] اختلالی است که درطی آن ، نوزاد پسربا دوآلت تناسلی متولد می شود.

اختلالی بسیارنادرکه تنها 1000 موردازآن تاکنون گزارش شده است.این افرادممکن است عقیم باشند.اماهردوآلت می توند توانایی نعوظ وانزال داشته باشد.دفع ادرارازهردوآلت تناسلی ویا یکی ازآن ها ویاگاهی ازطریق یک منفذواقع دردیافراگم لگنی صورت گیرد.
طیف وسیعی از انواع دو آلتی دیده شده است، اعم از اندام هایی که فقط یک شکاف بین آنهاست یا دو آلت تناسلی مجزا و در فاصله معینی از یکدیگر قرار گرفته اند. اکثر این دو آلت ها در کنار هم و از نظر اندازه برابر هستند، اما می تواند در بالای یکدیگر نشسته، با یکی بطور واضحی بزرگتر از دیگری باشد.

دوچوکی یک وضعیت پزشکی است و نباید با دستگاه تناسلی دو بخشی، که یک رویه انتخابی شامل دو نیم کردن آلت تناسلی مرد است، اشتباه شود.Diphalliaduapenis

 

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 11 شهریور 1396 21:07
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: « شیرساحره

درباره ی مادروکودک

 baby  امروزه دستیابی به اطلاعات علمی ، وبخصوص پزشکی ، دردنیای مجازی به سادگی میسرگشته است. اما متاسفانه وب سایت هایی که بتواننداین وظیفه رابه زبان فارسی انجام دهندناچیزویاحتی بهتراست گفته شودکه هیچ است.موسسه ایران مدلاین به منظوربرطرف کردن این نیازفارسی زبان های دنیا، دوپایگاه علمی " ایران مدلاین" [جهت دسترسی به دنیای علم پزشکی وتندرستی] و " مادروکودک" [ارائه اطلاعات علمی موثق درزمینه بیماری های مادروکودک] رافراهم وراه اندازی نموده است. هرچندکه تارسیدن به نقطه مطلوب ، فاصله زیادی است.