لطفاً دست بزنید :

اینجا پارک علم و فناوری کودکان و نوجوانان است مطلب ویژه

قالب تمام رسپانسیو قالب تمام رسپانسیو مطلب مجموعه ی تکنولوژی

 وارد که می‌شویم جذابیت آیینه‌ها ما را می‌گیرد. هر کسی به شکلی در می‌آید و هر کدام شکل و قیافه‌ای متفاوت به خود گرفته‌ایم. جلوتر ربات پیانو نوازی قرار دارد که با به کارگیری فناوری پنوماتیک کار و نت‌های موسیقی را اجرا می‌کند، آن طرف‌تر چرخاندن دسته‌ای متصل به لامپ‌های کم‌مصرف و پرمصرف میزان انرژی و توانی را که برای روشن کردن هر یک از آنها لازم است، یاد می‌دهد.

 به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، پارک علم و فناوری کودکان و نوجوانان در شهرک علمی تحقیقاتی واقع شده است. مجموعه‌ای شامل دو سوله با زیربنای 400 متری که وظیفه آموزش غیر رسمی به کودکان را بر عهده دارد. گرچه این مکان صرفاً یک پایلوت است اما امید می‌رود که این پارک در آینده وسعت یابد و بیشتر مورد توجه قرار گیرد.1433856311565 26 th4

مطالعه بیشتر

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در پنج شنبه, 08 شهریور 1397 15:58
  • اندازه قلم
محتوای بیشتر در این بخش: وقتی کودک شما بی آب است. »

درباره ی مادروکودک

 baby  امروزه دستیابی به اطلاعات علمی ، وبخصوص پزشکی ، دردنیای مجازی به سادگی میسرگشته است. اما متاسفانه وب سایت هایی که بتواننداین وظیفه رابه زبان فارسی انجام دهندناچیزویاحتی بهتراست گفته شودکه هیچ است.موسسه ایران مدلاین به منظوربرطرف کردن این نیازفارسی زبان های دنیا، دوپایگاه علمی " ایران مدلاین" [جهت دسترسی به دنیای علم پزشکی وتندرستی] و " مادروکودک" [ارائه اطلاعات علمی موثق درزمینه بیماری های مادروکودک] رافراهم وراه اندازی نموده است. هرچندکه تارسیدن به نقطه مطلوب ، فاصله زیادی است.